Jak działamy?

Przeczytaj parę zdań o Rentivo i zapoznaj się z naszą ofertą.

Jak możemy Ci pomóc?

Wyobraź sobie, że jesteś gdziekolwiek w Polsce - mieszkasz tu, jesteś w podróży służbowej lub na wakacjach z rodziną - i potrzebujesz auta.

Przed Tobą więc wizja kilkugodzinnego przeglądania internetu w poszukiwaniu dobrej i sprawdzonej wypożyczalni samochodów . Siedzisz cały czas przed komputerem i porównujesz oferty, ale i tak nie masz pewności, że wybierasz tą najlepszą. 

Rentivo powstało właśnie po to, aby pozbyć się tych wątpliwości. Znajdziesz u nas ofertę wypożyczalni aut z całej Polski - od gór aż po morze! Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, dla których najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki, a Rentivo znajdzie dla Ciebie najbliższą wypożyczalnię.

Wybierz samochód, termin, a płatność załatwisz - online. Zadbaliśmy o to, by zminimalizować formalności - dowód osobisty i prawo jazdy wystarczą przy odbiorze auta, byś mógł cieszyć się z jazdy . Korzystanie z Rentivo jest szybkie, bezproblemowe i bezpieczne , a jedyne co może przyprawić Cię o ból głowy to wybór auta, bo nasza oferta naprawdę jest szeroka - współpracujące z nami wypożyczalnie samochodów oferują samochody sportowe, na co dzień, auta terenowe, limuzyny, a nawet busy. 

Następną swoją podróż zaplanuj z Rentivo! 

Zobacz jakie to proste

W 3 krokach możesz zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego auta.

Wybierz auto
01

Wybierz auto

Marzy Ci się sportowe auto? Czy może poszukujesz busa do przeprowadzki? To wszystko i więcej znajdziesz tutaj!

Nie wiesz gdzie jest najbliższa wypożyczalnia?
02

Nie wiesz gdzie jest najbliższa wypożyczalnia?

Określ swoje położenie lub daj zrobić to nam. Zlokalizujemy dla Ciebie najbliższą wypożyczalnię!

Odbierz auto i ciesz się z jazdy!
03

Odbierz auto i ciesz się z jazdy!

Zapłać online za pomocą płatności Tpay i odbierz auto w wypożyczalni! Miłej podróży :)

Z kim współpracujemy?

Nasi klienci to często firmy z którymi współpracujemy od dłuższego czasu. Chcesz się pojawić w ich gronie? Nic nie stoi na przeszkodzie!