Spadek wartości samochodu? To nie Twój problem!

Auta bardzo szybko tracą na wartości - po trzech latach jazdy nowym samochodem tracimy od 30% do 50%.

Kupując auto za 120 000 zł stracimy więc średnio 48 000 zł - to bardzo duża kwota! Niestety - jeżeli chce się kupić i jeździć nowym samochodem to trzeba się z tym liczyć. Korzystanie z usług wypożyczalni to optymalny kompromis w tym wypadku - możesz podróżować nowoczesnym, dobrze wyposażonym autem, nie martwiąc się, że z każdym kolejnym kilometrem jego wartość spada - to kwestia wypożyczalni. Sprawdź i pomyśl jakimi samochodami możesz przez ten czas jeździć bez martwienia się o cokolwiek. Porównaj oferty w swojej okolicy, Rentivo.pl wspólpracuje tylko z najlepszymi partnerami! 

 

 

Minimum formalności na Twojej głowie 

Posiadając samochód na własność musisz pamiętać o ubezpieczeniu (również je opłacać). Wybór najlepszego i zarazem niedrogiego ubezpieczyciela często przyprawia o ból głowy wszystkich właścicieli samochodów. Jeśli wypożyczasz auto z wypożyczalni przez Rentivo, jedyne co musisz mieć przy sobie to dowód osobisty i prawo jazdy - wszelkie inne formalności są załatwione. Ryzyko zapomnienia opłacenia składki nie będzie Cię dotyczyć - to stoi po stronie wypożyczalni. 

 

 

Jak zatem wybrać dobrą wypożyczalnię samochodów? 

Zazwyczaj znalezienie wypożyczalni, która spełnia wszystkie wymagania trwa dużo czasu - odpowiedni termin i godzina, model samochodu oraz warunki wypożyczenia auta to kwestie, które decydują o wybraniu konkretnej firmy. W Rentivo.pl nie tracisz czasu na przeczesywanie internetu w poszukiwaniu odpowiedniej wypożyczalni - wszystkie najlepsze są właśnie u nas! Wystarczy, że uzupełnisz pola w naszej wyszukiwarce i jesteś już o krok od dokonania transakcji - zapłać za usługę online, a potem odbierz samochód w umówionym miejscu - nie zapomnij tylko dowodu osobistego i prawa jazdy! 

Posiadanie samochodu na własność oczywiście ma również swoje plusy, ale we współczesnym świecie, w którym mobilność jest tak prosta i dla niektórych z nas wręcz konieczna, wypożyczenie auta osiąga już dużą przewagę. Szeroka oferta samochodów, coraz więcej wypożyczalni na polskim rynku pozwoli Ci dojechać wszędzie, gdzie potrzebujesz - wygodnie i na czas. Znajdź odpowiednie auto dla siebie w Rentivo.pl!